گوشواره از جمله زیورآلاتی است که برای خانم ها از همان بچگی و حتی نوزادی مورد استفاده قرار می گیرد. سوراخ کردن گوش کودک در همان سال های ابتدایی انجام می گیرد. در این میان استفاده از گوشواره طلا حلقه ای مناسب ترین گزینه است. گوشواره طلا حلقه ای از قدیم در بین خانم ها رایج است. این مدل گوشواره طلا دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. از آنجایی که تاثیر شکل گوشواره بر زیبایی چهره بسیار زیاد است، خرید گوشواره طلا حلقه ای مستلزم رعایت نکات ویژه ای می باشد. اگر به دنبال خرید گوشواره طلا حلقه ای هستید و خواهان استایلی شیک و چشم نواز می باشید تا پایان ما را همراهی بفرمایید.

گوشواره طلا حلقه ای

انواع مدل های گوشواره طلا حلقه ای

انتخاب طرح و مدل گوشواره امری سلیقه ای است. در میان تنوع در سبک های مختلف گوشواره طلا، مدل گوشواره طلا حلقه ای طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد. گوشواره طلا حلقه ای دارای مدل های گسترده ای است که در بازار عرضه می شوند. گوشواره طلا حلقه ای بزرگ بیشتر برای خانم های جوان و دخترخانم ها مناسب است. گوشواره طلا حلقه ای کوچک برای خانم های مسن تر پیشنهاد می شود. گوشواره طلا حلقه ای آویز دار برای عروس خانم ها به همراه لباس عروسی با شانه های باز مناسب ترین گزینه است. گوشواره طلا حلقه ای ریز مخصوص کودکان و خردسالان می باشد. گوشواره طلا حلقه ای ساده به دلیل طرح غیر پیچیده آن برای استفاده روزانه بطور مداوم بسیار مناسب است. نوع دیگر گوشواره طلا حلقه ای به شکل نامتقارن می باشد که بر اساس سبک امروزی طراحی شده است. لازم به ذکر است که علاوه بر سن و سال عوامل دیگر مانند شکل چهره، سایز و مدل صورت در انتخاب نوع سبک و مدل گوشواره طلا حلقه ای دخالت دارند. توجه به این نکات بر زیبایی و جلوه هرچه بیشتر استایل و چهره شما می افزاید.

مزیت های گوشواره طلا حلقه ای

با انتخاب گوشواره طلا حلقه ای از مزیت های خاص آن بهره مند خواهید شد. از سری مزیت های ویژه این مدل گوشواره طلا این است که با هر نوع لباسی قابل هماهنگی و ست شدن است. گوشواره طلا حلقه ای در هر شرایطی جلوه منحصر بفرد خود را دارد.

پوشیدن گوشواره طلا حلقه ای در سایز بزرگ تمام نظر ها را به سمت شما جلب می کند و نمایی خیره کننده دارد. استفاده از این نوع گوشواره حلقه ای در کنار موهایی آراسته استایلی شیک و قابل توجه برای شما ایجاد خواهد کرد.

مزیت دیگر گوشواره طلا حلقه ای مناسب بودن آن برای تمام سنین و تمام افراد جامعه است. احساس راحتی در گوش حین پوشیدن گوشواره طلا حلقه ای و همچنین داشتن قفلی اطمینان دار از سایر مزیت های این مدل گوشواره طلا است.

گوشواره طلا حلقه ای به راحتی با سایر زیورآلات شما مانند النگو، گردنبند و دستبند ست می شود. امروزه استفاده از چندین گوشواره همزمان مورد توجه دخترخانم های جوان است. گوشواره طلا حلقه ای در سایزهای مختلف این امکان را برای شما فراهم می کند.

طلای به کار رفته در گوشواره طلا حلقه ای

به دلیل نرمی و استحکام کم طلای خالص نمی توان از آن در ساخت قطعات مختلف طلا از جمله گوشواره طلا حلقه ای استفاده کرد. از طلای ۲۴ عیار غالبا در ساخت شمش طلا استفاده می شود. برای استفاده طلای ۲۴ عیار در گوشواره طلا حلقه ای می بایست آن را با آلیاژ های مختلف طلا مخلوط کرد. این کار باعث تولید طلای ناخالص ۱۸ عیار می شود. از طلای ۱۸ عیار در ساخت گوشواره طلا حلقه ای استفاده می کنند. بسته به نوع آلیاژی که با طلای خالص مخلوط می شود انواع طلا های مختلف در رنگ های متنوعی تولید می شود. طلای ۱۸ عیار بهترین نوع طلا برای ساخت گوشواره حلقه ای است. البته با اضافه کردن آلیاژ بیشتر ناخالصی طلا بیشتر شده و در نتیجه عیار طلا پایین تر می رود. لازم است بدانید که عیار طلای به کار رفته بر قیمت گوشواره طلا حلقه ای تأثیر مستقیم دارد.

چگونگی خرید گوشواره طلا حلقه ای

به دلیل وجود مدل های بسیار زیاد و متنوع از گوشواره طلا حلقه ای در بازار پیشنهاد می شود که به صورت حضوری در فروشگاه ها و طلا فروشی های معتبر گوشواره های مختلف را بررسی کنید. خرید حضوری مزیت های زیادی نسبت به سایر روش های خرید دارد. اگر وقت وشرایط لازم برای خرید حضوری را ندارید می توانید به صورت اینترنتی گوشواره طلا حلقه ای مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. برای گوشواره طلا حلقه ای مدل های متنوعی قابل طراحی است. اگر توانایی و علم طراحی گوشواره طلا دارید می توانید سبک و طرح مدنظر خود را به یک طلاساز مورد اطمینان و کار بلد جهت تولید و ساخت سفارش دهید. لازم است که در طراحی گوشواره طلا حلقه ای نکات مهم را رعایت و ویژگی های لازم را لحاظ بفرمایید.