همچنین برخلاف شرع و عرف جامعه عده زیادی از آقایان تمایل به استفاده از طلاجات دارند. از اقلام محبوب و پرطرفدار در بین آقایان دستبند طلا مردانه است. دستبد طلا مردانه در مدل ها و طرح های گوناگون در کنار اقلام طلای زنانه در بازار عرضه می شود. شاید خرید دستبند طلا مردانه جهت استفاده شخصی یک آقا برای شما جالب به نظر برسد. در این مقاله ابعاد مختلف خرید دستبند طلا مردانه را بررسی خواهیم کرد.

دستبند طلا مردانه

دستبند طلا مردانه چه طرح هایی دارد؟

در کنار طلا و جواهر زنانه برای زیورآلات مردانه نیز طراحی های متنوع و مخصوصی در نظر گرفته شده است. زیورآلات مردانه معمولا در نوع دستبند طلا مردانه و زنجیر طلا مدل های بسیار متنوع و پرطرفداری دارد. دستبند طلا مردانه بیشتر بصورت زنجیر های پهن ساخته می شوند. این نوع دستبند طلا مردانه بیشتر مناسب مجالس رسمی و استفاده در محل کار می باشد. نوع اسپرت دستبند طلا مردانه نیز برای آقایان جوان تر مناسب می باشد. دستبند طلا مردانه همراه با دسته چرم برای پسران کم سن و سال تر پیشنهاد می شود. البته انتخاب طرح های مختلف دستبند طلا مردانه به سلیقه افراد بستگی دارد.

تفاوت دستبند طلا مردانه با زنانه

بی شک طراحی زیورآلات مردانه تفاوت های قابل توجهی با نوع زنانه دارد. طبیعتا دستبند طلا مردانه نیز بر اساس کارایی و کاربرد آن با دستبند زنانه بسیار متفاوت است. اصلی ترین تفاوت های دستبند طلا مردانه با دستبند زنانه در ظاهر آن نمایان است. دستبند طلا زنانه بسیار با ظرافت است ولی در مدل مردانه ظرافتی دیده نمی شود. امکان بکار بردن نگین و سنگ های رنگی در دستبند مردانه وجود ندارد ولی در نوع زنانه استفاده از این وسایل بر زیبایی آن می افزاید. دستبند طلا مردانه معمولا در رنگ زرد کاربرد بیشتری دارد. طلای سفید نیز در بین آقایان طرفداران خاص خود را دارد. اما در مقابل نوع زنانه دستبند طلا در رنگ های مختلف زرد، سفید، صورتی، سبز و یا با تراشکاری، ظریفکاری و قلم کاری ساخته می شود. دستبند طلا مردانه در مقایسه با دستبند زنانه سنگین تر است و سایز بزرگتری نیز دارد.

قیمت دستبند طلا مردانه

پارامترهای مختلفی در قیمت دستبند طلا مردانه تاثیرگذار است. وزن که پارامتر اصلی در تعیین قیمت دستبند طلا مردانه است، بسیار بالاست. دستبند طلا مردانه به دلیل سنگین بودن وزن آن گران تر تمام می شود. در مقابل اجرت دستبند طلا مردانه به دلیل نداشتن ظریف کاری پایین است. اجرت کم قیمت طلا را نیز کاهش می دهد. عیار طلا عامل دیگری در تعیین قیمت دستبند طلا مردانه می باشد. دستبند طلا مردانه معمولا با طلای عیار ۱۸ ساخته می شود. اگر بودجه کمی در اختیار دارید دستبند طلای چرم را پیشنهاد میکنیم. قسمت طلای این نوع دستبندها بسیار کوچک و سبک وزن هستند، بنابراین ارزان تر تمام می شود.

چگونگی خرید دستبند طلا مردانه

درست همانند خرید زیورآلات زنانه برای خرید دستبند طلا مردانه نیز راه های مختلفی وجود دارد. با مراجعه حضوری به طلا فروشی ها می توانید اقلام طلای مردانه را در کنار زیورآلات و جواهرات زنانه مشاهده کرده و مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. انتخاب دستبند طلا مردانه از فروشگاه های اینترنتی و خرید آن بصورت آنلاین راه دیگری برای خرید دستبند مردانه است. به دلیل وجود کثرت زیور آلات زنانه نسبت به طلا های مردانه، ممکن است سبک مطابق میل خود را در بازار پیدا نکنید. در این صورت می توانید طرح دستبند طلا مردانه مورد نظر خود را به طلاساز سفارش دهید.

بحث پایانی در مورد دستبند طلا مردانه

خرید دستبند طلا مردانه به اندازه خرید طلای زنانه اهمیت دارد. استفاده از دستبند طلا مردانه در طول تاریخ رایج بوده ولی امروزه بیشتر در بین مردان اشرافی رواج دارد. در واقع دستبند طلا مردانه بیشتر نماد بزرگمردی است تا اینکه جنبه زینتی داشته باشد. نوع و ظاهر دستبند طلا مردانه نشان دهنده ویژگی های اخلاقی آقایان نیز می باشد. امروزه برندهای معروفی وجود دارند که زیورآلات مردانه در طرح های متنوع تولید می کنند. جدیدترین طرح های دستبند طلا به گونه ای ساخته شده اند که هم سبک اسپرت و غیر رسمی دارند و هم قابل استفاده با لباس های کاملا رسمی می باشند. البته نوع دستبند طلا چرم هم مدل بی نظیر و زیبایی است. اگر قصد خرید دستبند طلا مردانه دارید توصیه می شود مدل ها و طرح های مختلف دستبندهای موجود در بازار را بررسی و نمونه ای طبق سلیقه خود انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که مدل های دستبند مردانه با زنانه تفاوت دارد. افرادی که قصد خرید دستبند های مردانه را برای آقایان خود دارند و یا دوست دارند که شوهرانشان از بهترین نوع دستبند بر دستشان داشته باشند، سعی کنند که با در نظر گرفتن نکاتی که در متن بالا عنوان شد، نسبت به خرید دستبند مردانه اقدام نمایند.