تابلو تندیس طلا همان طور که از نام آن مشخص است، تابلویی حاوی یک تندیس می باشد. این تابلو معمولا بک گراند تیره و مشکی دارد و در مرکز آن یک تندیس از جنس طلا قرار داده شده است. در تابلو تندیس طلا نوع تابلو به گونه ای ساخته و طراحی شده است که تندیس طلا را در بر بگیرد و در واقع تندیس طلا درون تابلو جای داده شود. می توان گفت که تابلو در تابلو تندیس طلا نقش حفاظت کننده و نگهدارنده را ایفا می کند، همچنین جلوه و زیبایی خاصی به تندیس می بخشد. تندیس های بکار برده شده در تولید تابلو تندیس طلا می توانند از آب طلا ساخته شده باشند. همچنین در برخی موارد از روکش طلا برای تندیس ها استفاده می شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی تابلو تندیش طلا و مطالب مرتبط با آن بپردازیم.

کاربردهای تابلو تندیس طلا

تابلو تندیس طلا به دلیل اینکه کالایی بسیار با ارزش محسوب می شود، می تواند کاربردهای زیادی نیز داشته باشد. از تابلو تندیس طلا می توان به عنوان هدیه ای ارزشمند در مراسمات رسمی استفاده کرد. تابلو تندیس طلا همچنین می تواند در طرح های خاصی برای هدیه در مراسمات فرهنگی، ورزشی و جشنواره ها مورد استفاده قرار بگیرد. آنچه که مشخص می باشد تمام عیار بودن تابلو تندیس طلا به عنوان یک هدیه در مناسبت های مختلف است. در واقع شما با انتخاب تابلو تندیس طلا با یک تیر دو نشان می زنید. هم تابلو هدیه می دهید و هم طلایی که این روزها گران تر و باارزش تر شده است. کافیست به طرح تندیس دقت کنید تا بتوانید این نوع تابلو تندیس را در مراسمات مختلف ارائه دهید. کاربرد تابلو تندیس در مناسبت هایی مانند روز مادر، روز تولد، اعیاد و مناسبت های دیگر مثال زدنی است. کاربرد طرح رخ تابلو تندیس طلا می تواند به عنوان هدیه ای نفیس و ارزشمند برای یک شخص خاص با یک مناسبت خاص باشد.

چه طرح هایی در تابلو تندیس طلا به کار می رود

امروزه تابلو تندیس طلا در هر طرحی که شما فکرش را بکنید، ساخته و ارائه می شود. وجود طرح و نقش های متعدد و مختلف تابلو تندیس طلا، انتخاب را برای شما راحت تر می کند. اگر قصد دارید از تابلو تندیس طلا به عنوان هدیه و کادو استفاده کنید، باید به طرح آن دقت کنید که با هدف شما متناسب باشد. معروف ترین مدل تابلو تندیس طلا طرح غنچه گل تک شاخه می باشد. تندیس گل رز نیز طرفداران زیادی دارد و برای تمام مناسبت ها مورد استفاده قرار می گیرد. تابلو تندیس درخت زندگی از دیگر تابلو تندیس های پرطرفدار است. تابلو تندیس طلای ''و ان یکاد'' نیز جزء پرفروش ترین تابلو تندیس ها می باشد. تابلو تندیس طلا طرح ققنوس و بشقاب طلا از دیگر طرح های موجود در گالری های مختلف است. طرح رخ در تابلو تندیس طلا از مدل های سفارشی می باشد. شما می توانید برای ارائه هدیه ویژه و اختصاصی از طرح چهره افراد بصورت سه بعدی به عنوان هدیه نفیس استفاده کنید.

قیمت تابلو تندیس طلا

همانطور که گفته شد تابلو تندیس طلا هدیه ای با ارزش و نفیس است که لزوماً نباید زیاد گران قیمت باشد. در تعیین قیمت تابلو تندیس طلا پارامتر و ویژگی های مختلفی تاثیر گذار است. مقدار طلای به کار برده شده در تندیس مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت تابلو تندیس طلا است. معمولا کل تندیس را از طلا نمی سازند در غیر این صورت قیمتی نجومی خواهد داشت. از آنجایی که طلای ۲۴ عیار در ساخت تابلو تندیس طلا به کار برده می شود، تندیس طلا را از یک ورقه یا روکش طلا می سارند. در برخی موارد آب طلا نیز در تهیه این نوع تندیس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پس به این ترتیب شما با پرداخت قیمتی نه چندان زیاد می توانید تابلو تندیس طلا را تهیه کنید. جنس تابلو و مواد به کار رفته شده در آن نیز در قیمت نهایی تابلو تندیس طلا تاثیرگذار است. معمولاً از اجناس خوب و با کیفیت در تهیه و تولید این نوع تابلو تندیس ها استفاده می شود. قیمت نهایی تابلو تندیس طلا به اندازه تندیس نیز بستگی دارد. در مجموع یک تابلو تندیس طلای معمولی در حدود ۳۰۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ تومان می تواند قیمت داشته باشد.

نحوه خرید تابلو تندیس طلا

با توجه به امکاناتی که امروزه برای خرید محصولات مختلف فراهم شده، امر خرید به آسان ترین کار برای افراد تبدیل شده است. برای خرید تابلو تندیس طلا نیز روش های مختلفی وجود دارد. شما می توانید به شکل حضوری با مراجعه به گالری های مختلف تابلو و حتی طلافروشان مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. برای دیدن مدل های بیشتری از تابلو تندیس طلا می توانید از طریق سایت های اینترنتی نسبت به انتخاب و خرید تابلو اقدام نمایید. شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر و مختلف تمام مدل های تابلو تندیس طلا را مشاهده، بررسی و مقایسه کنید. اگر با این روش موفق به پیدا کردن تابلو تندیس مد نظر خود نشدید می توانید آن را سفارش دهید. اگر شعر خاصی مد نظر دارید یا لوگوی ویژه ای در نظر گرفته اید، باید از طریق مراجعه به سایت و ثبت سفارش نسبت به تهیه تابلو تندیس مورد نظر خود اقدام کنید. طرح های مختلفی مانند طرح های فانتزی و کودکانه، تابلو حیوانات، تابلوهای شعر، تابلوهای ماه تولد، تابلو های مناسبتی و تابلوهای مذهبی و تزئینی مورد سفارش قرار می گیرند.