گل طلا یکی از محصولاتی است که توسط پوشش نازکی از طلای خالص ساخته می شود. یعنی طلای به کار رفته در آن ۲۴ عیار می باشد. گل طلا کاربردهای متنوعی دارد و به عنوان محصولی فانتزی و دکوری مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که کیفیت گل طلا در آزمایشگاه های معتبر مورد بررسی قرار گرفته و پوشش طلای آن از نظر میزان عیار مورد تایید قرار می گیرد. گل طلا معروف به گل رز طلایی در مدل های مختلف تهیه و تولید می شود. برای گل طلا کاربردهای زیادی می توان نام برد که در ادامه مقاله به آن اشاره می شود. اگر تمایل دارید با این محصول زیبا و ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید با ما تا پایان همراه باشید. اگر قصد خرید گل طلا را دارید این مقاله شما را در این امر یاری می دهد.

گل طلا

کاربرد گل طلا

برای گل طلا یا همان گل رز طلایی می توان کاربرد های زیادی را بیان کرد. آن چیزی که مشخص است با ارزش بودن گل طلا به عنوان یک هدیه و کادو در مناسبت های مختلف می باشد. گل طلا هدیه ای بسیار زیبا و جذاب است که تمام سلیقه ها را پوشش می دهد. گل طلا همچنین هدیه ای بسیار مناسب برای بانوان و خانم ها در مناسبت های مختلف می باشد. از آنجایی که خانم ها معمولا به طلا علاقه زیادی دارند بی شک گل طلا بهترین گزینه هدیه برای بانوان است. گل طلا با ویژگی ماندگاری و جذابیت بالا همواره در انتخاب هدیه و کادویی با ارزش مورد توجه قرار می گیرد.

اهدای گل طلا در مناسبت ها و مراسمات مختلف رسمی و غیررسمی نیز پیشنهاد می شود. در جشنواره ها و مراسمات مختلف فرهنگی، هنری و مذهبی نیز می توان از گل طلا به عنوان جایزه بهره گرفت. استفاده از شاخه گل طلا یک جلوه فانتزی و دکوری دارد که می توان در دکوراسیون منزل برای زیبایی بیشتر از آن استفاده کرد. همچنین در تزیین مکان های مختلف برای طراحی یک دکوراسیون شیک و لاکچری گل طلا بهترین گزینه است. گل طلا به همراه یک جعبه کادویی می تواند بهترین هدیه برای دوستان و خانواده شما باشد.

مدل های گل طلا

بر خلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می کنند گل طلا تنها به شکل یک شاخه گل رز تولید می شود، اما گل طلا در مدل های مختلفی تهیه و در بازار عرضه می شود.

رایج ترین مدل گل طلا مدل تک شاخه گل رز است. این مدل در تمام مناسبت ها و همه مکان ها کاربرد دارد.

نمونه دیگری از گل طلا به صورت شاخه ای در یک جعبه تعبیه شده که برای هدیه دادن مناسب است.

برخی از افراد تمایل دارند چندین شاخه گل طلا را در کنار هم داشته باشند.

در این مدل گل طلا به صورت دسته گل طلا عرضه می شود. شاخه گل طلا خود در مدل های مختلفی طراحی می شود.

شاخه گل های طلا در مواردی مانند مدل، سایز و اندازه ساقه با هم تفاوت دارند. همچنین از لحاظ تعداد گلبرگ ها و ابعاد دارای اختلاف های زیادی می باشند.

انتخاب هر یک از مدل ها به سلیقه و هدف شما از خرید گل طلا بستگی دارد.

قیمت گل طلا

قیمت گل طلا در هر صورت چون از روکش طلای ۲۴ عیار ساخته شده، کمی بالا است. قیمت نهایی گل طلا به عوامل و ویژگی های مختلفی بستگی دارد. مهمترین ویژگی مقدار طلای به کار برده شده در ساخت گل طلا است. از آنجایی که طلای بکار رفته در گل طلا خالص و ۲۴ عیار می باشد، قیمت آن بالا می رود. سایز و اندازه یک شاخه گل طلا نیز در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. هر چه اندازه یک شاخه گل طلا بزرگتر باشد، طلای به کار رفته در آن بیشتر و قیمت آن بالاتر می رود. هرچه اجزای به کار رفته در گل طلا مانند گلبرگ ها بیشتر باشد، قیمت شاخه گل بالاتر می رود. بسته به کیفیت، نوع و نحوه ساخت گل طلا، قیمت انواع شاخه گل ها تا ۷۰۰ هزار تومان می تواند بالا برود. شاخه گل های دسته ای و باکسی به نسبت شاخه گل طلا تکی قیمت بسیار بیشتری دارد. برای کاهش قیمت خرید در این مورد می توانید یک شاخه گل طلا ساده بدون برگ و بدون ضمائم اضافه انتخاب کنید.

نحوه خرید گل طلا

همانند سایر محصولات ساخته شده از طلا، گل طلا نیز روش های خرید مختلفی دارد. شما می توانید به راحتی با مراجعه حضوری به فروشگاه های مختلف محصولات طلایی و گالری ها شاخه گل طلای مورد نظر خود را پیدا کرده و برای خرید آن اقدام نمایید. جالب است بدانید که برخی از گل فروشی ها نیز ارائه دهنده انواع شاخه گل های طلا می باشند. برای مشاهده مدل های بیشتری از گل طلا پیشنهاد می کنیم انتخاب و خرید را از طریق سایت های مختلف و معتبر اینترنتی انجام دهید. در این روش گزینه های بیشتری برای انتخاب و بررسی پیش رو دارید. اگر مدل و طرح خاصی از گل طلا در نظر دارید می توانید نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.