سمبل و نماد هر یک از ماه های تولد در واقع یک لوگو است. لوگو تنها به معنی یک آرم نیست و مفاهیم گسترده تری دارد. تمامی نمادها و علامت های ماه های مختلف را می توان لوگو دانست. طراحی و انتخاب سمبل برای هر ماه به اختر شناسی و طالع بینی باز می گردد. ورود این نماد ها با نام زودیاک به صنعت طلا و جواهر تاثیر شگرفی ایجاد کرده است. نماد ماه شهریور یک فرشته است. استفاده از نماد شهریور ماه در قالب ها و اشکال متفاوتی قابل استفاده می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. اگر به اینگونه زیورآلات علاقه دارید در جهت آشنایی بیشتر تا پایان مقاله با ما همراه شوید.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور

دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور

افراد زیادی هستند که به همراه داشتن نماد ماه تولد خود علاقه نشان می دهند. امروزه بهترین راه برای اینکه متولدین شهریور ماه بتوانند سمبل ماه تولدشان را با خود همراه کنند، استفاده از دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور می باشد. استفاده از زیورآلاتی که طرح و لوگوی ماه شهریور را در طراحی خود جای داده باشند، طرفداران زیادی پیدا کرده است. از طرفی افرادی که همواره به دنبال پیروی از مد هستند می توانند دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور را به عنوان یک اکسسوری انتخاب نمایند.

ویژگی های دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور

زیورآلاتی مانند دستبند و آویز طلا دنیایی از طرح و رنگ را شامل می شوند. بکارگیری نماد ماه شهریور و خلق اثری زیبا قطعا ویژگی های خاصی را نیز ایجاد خواهد کرد. مهمترین ویژگی دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور که به شکل یک فرشته می باشد این است که همواره مطابق مد روز بوده و قدیمی نمی شود.

ست کردن آن با دیگر اکسسوری ها و سایر زیورآلات به سهولت امکان پذیر است. طراحی و مدل های مختلف دستبند و آویز شهریور بگونه ای است که برای مهمانی ها، مجالس رسمی، دورهمی های دوستانه و حتی استفاده روزانه بسیار مناسب می باشد. قابلیت استفاده در تمام سنین از دیگر ویژگی های مهم دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور است. به جرات می توان گفت که این زیور می تواند هدیه ای مناسب به عنوان هدیه تولد برای متولدین شهریور نیز باشد.

انواع دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور

از آنجایی که دستبند و آویز طلا از زیورآلات پرطرفدار است، انواع مختلف موجود این اقلام می تواند تمام سلیقه ها را پوشش بدهد. مدل های مختلفی از دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور طراحی و تولید می شود. مدل های اسپرت آویز و دستبندهایی که دارای نماد ماه شهریور هستند بیشتر مورد پسند خانم های جوان قرار می گیرند. نماد ماه شهریور به شکل های مختلف در زیورآلات به کار گرفته می شود. نصب لوگوی فرشته که به صورت طلاکوب ساخته شده، در مرکز دستبند طلا از طرح های پرطرفدار است. دستبندهایی با دسته و بند چرمی نیز که دارای نماد فرشته هستند، معمولا بهترین گزینه برای آقایان جوان می باشد.

 قیمت دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور

بدون شک شما نیز از افزایش قیمت طلا در بازار جهانی مطلع هستید. دیگر نمی توان به دنبال طلا و جواهر ارزان قیمت بود اما راه هایی وجود دارد که بتواند در کاهش قیمت خرید زیورآلات تاثیرگذار باشد. پارامترهای مختلفی در تعیین قیمت دستبند و آویز طلا با نماد فرشته دخالت دارند.

میزان و وزن طلای به کار برده شده در ساخت آن عامل مهم تعیین قیمت این اقلام است. برای کاهش هزینه می توانید از نمونه های دستبند طلاکوب با دسته چرمی انتخاب نمایید. وجود نگین و سنگ نیز باعث افزایش قیمت دستبند و آویز طلا می شود. عیار و اجرت دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت نهایی زیورآلات هستند. انتخاب نمونه هایی از دستبند و آویز طلا با نماد شهریور که از طلایی با عیار پایین ساخته شده اند در کاهش قیمت به شما کمک می کند. توجه داشته باشید که مقدار زیاد تراشکاری و ظریف کاری در ساخت این اقلام، قیمت پایانی را نیز افزایش خواهد داد.

نحوه خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه شهریور

امروزه به دلیل گسترش استفاده افراد از فضاهای مجازی و سایت های مختلف، خرید های اینترنتی و آنلاین نیز رونق گرفته و طرفداران زیادی پیدا کرده است. البته سهولت خرید اینترنتی، مشاهده مدل های بیشتر و صرفه جویی در زمان و انرژی از مزیت های این روش خرید می باشد. مراجعه حضوری به طلافروشی ها و بازار نیز از روش های سنتی می باشد که طرفداران و مزیت های خاص خود را دارد. در صورت در نظر داشتن نوع خاصی از نماد فرشته شهریور در آویز و دستبند طلا می توانید به طلاسازان مراجعه کرده و مدل انتخابی خود را جهت ساخت سفارش دهید. از این که تا پایان متن با ما بودید سپاس گزاریم.