امروزه زودیاک به نامی آشنا در صنعت مد و فشن تبدیل شده است. هرکدام از ماه ها برای متولدین خود یکسری خصوصیات از باب اخترشناسی و طالع بینی تعریف می کند. تمام این خصوصیات در نماد و سنبلی به نام زویاک نمایان می شود. این سنبل منشا یونانی داشته و مورد توجه قرار گرفته است. امروزه بکارگیری این نمادهای ماه تولد در قالب یک لوگو برای استفاده در استایل و اکسسوری های مختلف بسیار رایج است. 

طراحی و تولید زیورآلات مختلف با نماد ماه تولد نیز در صنعت طلا و جواهر ورود پیدا کرده است. دستبند و آویز طلا از جمله اقلام پرکاربرد جهت بکارگیری لوگوی ماه تولد می باشند. نماد ماه مهر، میزان یا ترازو است که بیانگر خصوصیات و ویژگی های متولدین این ماه می باشد. متولدین مهر ماه علاقه زیادی در به همراه داشتن نماد ماه تولد خود دارند. استفاده از نشان ماه تولد مهر در زیورآلاتی مانند دستبند و آویز طلا بهترین گزینه برای علاقه مندان به این کار است. 

دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر

همانطور که گفته شد استفاده از سنبل و نماد ماه های تولد در اقلام مختلف طلا و جواهر مانند دستبند و آویز طلا به مد تبدیل شده است. متولدین ماه مهر و افرادی که طبق مد و فشن برای استایل خود اقدام می نمایند، به یک اکسسوری مناسب نیاز خواهند داشت.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر بهترین گزینه برای این افراد است. وجود لوگوی ترازو در یک آویز و دستبند طلا یک زیور مناسب برای خانم ها می باشد. از طرفی دستبند طلا با نماد ماه مهر برای استفاده آقایان نیز امکان پذیر است.

ویژگی های دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر

دستبند و آویز طلایی که نماد ماه مهر در آن بکار برده شده باشد ویژگی های منحصر بفردی خواهد داشت که آن را از سایر زیوآلات مجزا می نماید. این مدل زیورآلات طبق مد روز بوده و قدیمی نمی شوند. شما می توانید دستبند و آویز طلای خود را به راحتی با یک جفت گوشواره یا یک انگشتر ست کنید.

استفاده از لوگوی ترازو در آویز و دستبند طلا باعث ایجاد سبک اسپرت در این زیورآلات می شود، از این رو برای استفاده روزانه گزینه ای بسیار مناسب هستند. دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر قابلیت استفاده در همه سنین را نیز دارد. از ویژگی های مهم دیگر این مدل آویز و دستبند، کادویی بودن آن است. دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر بهترین هدیه برای متولدین این ماه می باشد.

انواع دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر

امکان بکارگیری لوگوی میزان یا ترازو در دستبند و آویز طلا با طراحی های مختلف وجود دارد. با مراجعه به طلافروشی متوجه خواهید شد که انواع دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر در مدل های مختلف به فروش می رسد. ساخت نماد مهرماه در قالب یک لوگو می تواند تماما از طلا باشد. این مدل دستبند و آویز طلا بیشتر برای استفاده خانم های جوان مناسب است. لوگوهای طلاکوب نمونه دیگری از انواع این زیورآلات هستند. این مدل لوگو بیشتر در دستبندهای چرمی و پارچه ای قابل بکارگیری بوده و برای استفاده آقایان جوان مناسب تر است.

قیمت دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر

اگر چه قیمت طلا در بازار جهانی به اوج خود رسیده است اما باز هم زیورآلاتی پیدا می شود که بتوان آنها را در قیمت های مناسب تهیه کرد. دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر از جمله زیورآلاتی هستند که به دلیل طراحی خاص خود و میزان طلای کم بکار گرفته شده در آنها قیمت مناسبی داشته و حتی برای هدیه دادن مورد مناسبی می باشند. البته عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت این زیورآلات دخالت دارد.

اگر بتوانید دستبند و آویزی با عیار پایین تهیه کنید برای شما بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. توجه داشته باشید که وجود نگین، سنگ قیمتی، تراشکاری و ظریف کاری در دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر، قیمت آن را افزایش می دهد.

نحوه خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر

امروزه خرید به امری روزانه و مورد احتیاج تبدیل شده است. از این رو روش های مخالفی برای محصولات و کالاهای مختلف وجود دارد. خرید حضوری معمولا طرفداران زیادی دارد. در خرید حضوری طلا و جواهر، افراد اطمینان خاطر بیشتری دارند. جهت خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر می توانید به فروشگاه های طلا و جواهر مراجعه کنید. امروزه به دلیل ضیق وقت و مشکلات دیگر در جهت سهولت خرید، روش های اینترنتی بیشتر مورد توجه افراد قرار گرفته است. در این روش امکان دسترسی به مدل های بیشتری از دستبند و آویز طلا با نماد ماه مهر وجود دارد. افراد سخت پسندی که موفق به پیدا کردن نمونه مورد نظر خود به دو روش قبل نشده اند می توانند مدل دستبند و آویز طلای مورد نظر خود را برای ساخت به طلاساز سفارش دهند.