بر اساس علم اخترشناسی و طالع بینی، یکسری نماد برای متولدین هر ماه تعریف شده که منشا یونانی دارد. سنبل معرفی شده برای هر ماه ترکیبی از خصوصیات اخلاقی و ویژگی های متولدین آن ماه است. این سنبل را می توان به شکل یک آرم طراحی و تولید کرد. نماد ماه آبان یک عقرب می باشد. 

دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان

امروزه بکارگیری نماد ماه های مختلف در قالب یک آرم یا لوگو رواج پیدا کرده است. به طوری که افراد زیادی آنها را برای بالابردن سطح تیپ و استایل خود مورد استفاده قرار می دهند. این امر باعث ورود زودیاک به صنعت مد و فشن شده است.

زودیاک نام یونانی سنبل و نماد ماه ها می باشد. به نظر می رسد بکارگیری این آرم در دستبند و آویز طلا جلوه بهتری ایجاد کرده و به آن ارزش بیشتری می بخشد. دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان بهترین اکسسوری قابل استفاده برای متولدین این ماه است. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با خصوصیات دستبند و آویز طلا با نماد آبان ماه بیشتر آشنا کنیم.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان

شاید متوجه شده باشید که آقایان و خانم های جوان علاقه زیادی به نماد ماه تولد خود نشان می دهند. این افراد سعی دارند که سنبل ماه تولد خود را در قالب یک اکسسوری به همراه داشته باشند زیرا آن را خوش یمن می دانند.

دستبند و آویز طلا می تواند در این امر به کمک این دسته افراد بیاید. طرح حیوان عقرب در یک لوگو به شکل آویز طلا تمام چشم ها را به خود دوخته و جلوه ای زیبا به استایل شما می بخشد. دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان در مدل ها و انواع گوناگون در بازار موجود است و انتخاب آن به سلیقه شما بستگی دارد. پیشنهاد ما به خانم هایی که در انتخاب زیورآلات مردد هستند دستبند و آویز طلا با نماد ماه تولدشان بهترین گزینه است.

ویژگی های دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان

آویز و دستبندهایی که در طراحی آنها از آرم و لوگو استفاده می شوند همواره به عنوان نمونه هایی خاص بشمار می روند. با توجه به تمایزاتی که میان این مدل زیورآلات با سایر اقلام طلا و جواهر وجود دارد، ویژگی های منحصر به فردی نیز می توان برای آن معرفی نمود. ایجاد یک استایل چشم نواز و به روز ویژگی مهم دستبند و آویز طلا با نماد آبان ماه است.

این مدل اکسسوری امکان استفاده روزانه را به شما می دهد. از آنجایی که همواره نماد ماه تولد خود را به همراه دارید هیچگاه از آن خسته و دلزده نخواهید شد. دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان بهترین و با ارزش ترین کادو برای متولدین این ماه است.

انواع دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان

تنوع در زیورآلاتی با نماد عقرب انتخاب را برای علاقه مندان آسان تر می کند. در این میان دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان طرفداران بیشتری دارد. با توجه به پیشرفت در امر طراحی طلا شما با مدل های مختلفی که طبق مد روز ساخته شده اند روبرو هستید.

انواع مختلف دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان سلیقه های زیادی را پوشش می دهد. مدل های دستبند اسپرت تولید شده حتی برای استفاده آقایان نیز مناسب هستند. رایج ترین و پرطرفدارترین مدل دستبند و آویز آبان ماه، نمونه هایی است که نماد عقرب به صورت طلاکوب در زیورآلات بکارگرفته شده باشد. این مدل آویز و دستبند علاوه بر اینکه مقرون بصرفه هستند، قابل استفاده برای آقایان و بانوان به طور همزمان می باشند. در نمونه های دستبند آبان مردانه بهتر است از دسته چرمی استفاده شود.

قیمت دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان

برای تعیین قیمت زیورآلات فاکتور ها و عوامل مختلفی دخیل هستند. نوع و مدل دستبند و آویز طلای انتخابی، وزن، عیار و اجرت آن در قیمت پایانی این اقلام تاثیرگذار است. پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب، بودجه و وضعیت اقتصادی خود را در نظر بگیرید.

برای کاهش هزینه در امر خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان بهتر است از نمونه های ظریف تر و سبک تر انتخاب کنید. زیورآلات بدون نگین و سنگ های قیمتی نیز ارزان تر هستند. توجه داشته باشید که تراشکاری در این اقلام باعث افزایش اجرت و قیمت نهایی طلا می شود. در جهت کاهش قیمت خرید بعد از انتخاب آویز طلا با نماد عقرب می توانید یک زنجیر سنگی یا مهره ای برای آن تهیه کنید.

نحوه خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان

امروزه با گستردگی روش های خرید، این امر به راحت ترین کار برای افراد تبدیل شده است. خرید حضوری همواره مورد علاقه خانم ها بوده است. این روش امکان بررسی اقلام مختلف طلا و جواهر را از نزدیک برای شما فراهم می کند. اما امروزه مشکل جامعه کمبود وقت است. خرید اینترنتی بهترین راه برای افرادی است که دارای ضیق وقت هستند. سهولت در خرید و امکان مشاهده نمونه های زیادی از دستبند و آویز طلا با نماد ماه آبان به شکل عکس از مزایای خرید آنلاین می باشد. در این میان افراد مشکل پسندی که موفق به خرید نمی شوند می توانند مدل مدنظر خود را به طلاسازان سفارش دهند.