زیورآلات با نماد ماه تولد

سمبل و نماد هر ماه تولدی را می توان در قالب یک لوگو طراحی و تولید کرد. انتخاب و طراحی نماد و سمبل هر ماه به ماه تولد هر شخص بستگی دارد. لوگو و نماد طراحی شده هر یک از ماه ها را می توان در قالب زیورآلات نیز طراحی و تولید نمود. حتی می توان لوگو و نماد ماه ساخته شده را در زیورآلاتی مانند دستبند به کار برد. همچنین می توان از آن به عنوان آویز طلا بهره گرفت. در هر صورت شکل استفاده و بهره گیری از سمبل و نماد ساخته شده به نوع طراحی و سلیقه شخصی افراد بستگی دارد. در این مقاله قصد داریم به نشان ماه تولد اردیبهشت و بهره گیری آن در قالب دستبند و آویز طلا بپردازیم. از آنجایی که خانم ها به زیورآلات علاقه زیادی دارند، پیشنهاد می کنیم برای داشتن طلایی به سبک امروزی و مدلی متفاوت و منحصر به فرد از دستبند و آویز طلا تا پایان این مقاله با ما همراه باشند.

دستبند و آویز طلا با نماد اردیبهشت

بررسی دستبند و آویز طلا با نماد اردیبهشت

سمبل و نماد ماه اردیبهشت حیوان گاو است. از شکل حیوان گاو در ساخت دستبند طلا با نماد اردیبهشت استفاده می شود. امروزه استفاده از زیورآلاتی که نماد ماه تولد افراد را نشان بدهد طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای متولدین اردیبهشت دستبند و آویز طلا با نماد گاو تهیه و تولید می شود.

ساخت دستبند طلا با نماد ماه اردیبهشت در مدل ها و طرح های مختلفی انجام می گیرد. مدل های اسپرت برای استفاده آقایان نیز مناسب هستند. آقایان جوان علاقه زیادی دارند که نماد ماه تولدشان را با خود به همراه داشته باشند. استفاده از دستبند طلا با نماد ماه اردیبهشت گزینه بسیار مناسبی برای استفاده آقایان جوان متولد این ماه است. برای بانوان نیز آویز طلا به عنوان زیوری پرکاربرد بهترین وسیله برای نشان دادن نماد و لوگوی ماه تولد می باشد. خانم های متولد اردیبهشت می توانند نماد ماه اردیبهشت را در قالب یک آویز طلای شیک و زیبا به همراه یک زنجیر به عنوان گردنبند مورد استفاده قرار دهند.

ویژگی دستبند و آویز طلا با نماد اردیبهشت

زیورآلاتی که در آنها نماد ماه اردیبهشت به کار برده می شود، دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد می باشند. مهمترین ویژگی آنها داشتن لوگوی ماه اردیبهشت است.

افراد با هدف داشتن نماد ماه تولد خود نسبت به خرید دستبند یا آویز طلا با نماد ماه اردیبهشت اقدام می کنند، بنابراین لوگو یا نماد این ماه باید در اقلام مختلف زیورآلات به وضوح قابل تشخیص باشد. دیگر ویژگی دستبند و آویز طلا با نماد اردیبهشت این است که قابلیت استفاده همزمان را برای آقایان و بانوان داشته باشد.

بهتر است از مدل های اسپرت در طراحی آنها به کار گرفته شود. برای داشتن دستبند اسپرت طلا با نماد ماه اردیبهشت می توان از دستبند های چرمی و یا سنگی به همراه یک نماد طلای ماه اردیبهشت انتخاب کرد. نماد و لوگوی ساخته شده باید مقاومت و ماندگاری خوبی داشته باشد. معمولاً ساخت لوگو با ورقه های نازکی از طلای ۱۸ عیار انجام می شود. دستبند یا آویز طلا با نماد اردیبهشت به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد و قابلیت استفاده برای تمامی افراد هدیه و کادوی مناسبی برای متولدین این ماه است.

قیمت دستبند و آویز طلا با نماد اردیبهشت

تعیین قیمت نهایی یک دستبند و آویز طلا با نماد اردیبهشت به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. مقدار طلای بکار رفته شده در دستبند و آویز طلا، همچنین مقدار طلای به کار برده شده برای ساخت لوگو و نماد اردیبهشت بر قیمت نهایی محصول تاثیر مستقیم دارد. نوع و مدل دستبند و آویز طلا، همچنین نوع و تعداد نگین و سنگ های تزئینی به کار رفته شده در آنها نیز در تعیین قیمت دستبند و آویز طلا با نماد اردیبهشت دخالت دارند.

اگر دستبند و آویز طلا تماما از طلا ساخته شده و دارای ظریف کاری و تراشکاری نیز باشد، قیمت بسیار گرانی خواهد داشت. اما دستبندهای اسپرتی که از سنگ و چرم ساخته می شوند و تنها لوگو و نماد آنها از ورقه نازکی از طلا تشکیل شده است بسیار ارزان تر تمام می شود. شما می توانید طبق سلیقه خود و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی نسبت به انتخاب هر یک از مدل های دستبند و آویز طلا با نماد ماه اردیبهشت اقدام کنید.

چگونگی خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه اردیبهشت

امروزه با توجه به مد شدن بکارگیری سمبل ماه تولد در ساخت زیورآلات طلا، به راحتی می توانید با مراجعه به طلا فروشی ها دستبند و آویز طلا با نماد ماه اردیبهشت را پیدا کنید. اگر وقت گشت و گذار در بازار را ندارید، پیشنهاد می کنیم طرح و مدل انتخابی خود از دستبند یا آویز طلا با نماد ماه اردیبهشت را به شکل اینترنتی انتخاب کرده و سفارش دهید. در صورتی که طرح و رنگ خاصی از نماد ماه اردیبهشت را در نظر دارید که در بازار یافت نمی شود، باید مدل مدنظر خود را برای ساخت به طلا سازان سفارش دهید.