امروزه طالع بینی همه روزهای ما را احاطه می‌کند، به طوری که همواره به پیگیری آن از طریق منابع مختلف مشغول هستیم. برای این کار لازم است که با نشان زودیاک آشنا باشیم. زودیاک دارای ۱۲ علامت است که هرکدام به یکی از ماه های تولد اختصاص داده می شود. این علامت بر اساس ماه و تاریخ های سال مشخص می‌شود و دربرگیرنده مفاهیم خاصی درباره شخصیت افرادی است که در ماه مورد نظر متولد شده اند. این نشانه یا لوگو برای متولدین هر ماه به صورت اختصاصی طراحی شده است و شکل منحصر به فردی دارد.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه اسفند

نشان ماه تولد اسفند ماهی می باشد. متولدین اسفند برای آگاهی از مسائل گوناگون باید نشان ماه تولد خود را بدانند. امروزه صنعت مد به سمت استفاده از نشان ماه های تولد در محصولات و اقلام مختلف پیشرفته است. با توجه به علاقه افراد به طالع بینی و همراه داشتن نشان ماه تولد خود، می‌توان دستبند و آویز طلا را به عنوان محصولاتی که در برگیرنده نشان ماه تولد آنها باشد، پیشنهاد کرد. دستبند و آویز طلا با نشان ماه تولد اسفند یک اکسسوری بسیار مناسب یا کادوی تولد منحصر به فردی برای متولدین این ماه است.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه اسفند

خوش یمن پنداشتن نشان ماه تولد باعث شده که متولدین هر ماه علاقه زیادی به همراه داشتن لوگوی ماه تولد خود داشته باشند. در این میان صنایع مختلف تلاش می‌کنند که این علامت را به محصولات خود وارد کنند.

به این ترتیب نشان ماه های تولد به صنعت مد و فشن راه پیدا کرده است و به این گونه شما در اکسسوری های مختلف می توانید آن را پیدا کنید. در این میان صنعت طلا و جواهر نیز از این قضیه مستثنا نیست. زیورآلات مختلفی برای به کار بردن نشان ماه تولد به کار گرفته می شود. آویز و دستبند طلا از اقلام پرطرفدار در این مجموعه می باشند. دستیابی به دستبند و آویز طلا با نشان ماه اسفند با نماد ماهی به سهولت امکان پذیر است. این زیورآلات خاص امروزه هم توسط آقایان و هم توسط خانم ها مورد استفاده قرار می گیرند. دستبند در آویز طلا با نماد ماه اسفند همچنین یک هدیه ویژه در مناسبت ‌های مختلف برای متولدین این ماه است.

ویژگی های دستبند و آویز طلا با نماد ماه اسفند

تفاوت های ویژه ای که دستبند و آویز طلا با لوگوی ماه اسفند با سایر اقلام طلا و جواهر دارد، سبب ایجاد ویژگی های منحصر به فرد و جدیدی در این محصولات شده است. دستبند و آویز طلا با نماد ماه اسفند از جمله اقلامی هستند که به شما در ایجاد یک استایل به روز کمک می کند. از این رو به افرادی که پیرو مد هستند، بکار گرفتن این نوع اکسسوری ها به شدت پیشنهاد می شود. ایجاد یک تیپ و ظاهر متفاوت و مدرن از دیگر ویژگی های مهم استفاده از این مدل جواهرات است.

شما به راحتی می‌توانید آویز و دستبند اسفند خود را با سایر اکسسوری هایی که دارای نماد ماهی هستند ست کنید. نمونه های اسپرت دستبند طلا با علامت مخصوص ماهی به طور همزمان برای استفاده بانوان و آقایان مناسب است. قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن این زیورالات از دیگر ویژگی های مهم آن می باشد.

انواع دستبند و آویز طلا با نماد ماه اسفند

طراحان حرفه‌ای طلا همواره به دنبال خلق طرح و نمونه های جدیدی از طلا و جواهرات هستند. به این ترتیب شما به راحتی با انواع مختلف و متعددی از دستبند و آویز طلا با علامت مخصوص ماه اسفند رو به رو هستید. نمونه های مختلف آویز و دستبند طلا با علامت ماهی به شکلی است که تمام سلیقه ها را پوشش می دهد. انتخاب نوع و مدل این اقلام به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. دستبند و آویز طلا با لوگوی اسفند در دو مدل اسپرت و رسمی طراحی شده اند. مدل های اسپرت معمولا طلاکوب بوده و چرم و مهره در تهیه آن به کار گرفته می شود. مدل های تماماً طلا برای مجالس رسمی و مناسب استفاده خانم ها می باشد.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه اسفند

قیمت دستبند و آویز طلا با نماد ماه اسفند

به طور مشخص می‌توان گفت قیمت دستبند و آویز طلا با نماد ماه اسفند به مقدار طلای به کار برده شده در آن بستگی دارد. قیمت دستبند طلا در نمونه هایی که تماما از طلا تهیه و تولید شده‌اند بسیار بالاتر است. برای کاهش هزینه خرید می توان از نمونه های طلاکوب با وزن کمتر انتخاب کرد. دستبند و آویز طلایی که در آن دسته و گردنبند از چرم و مهره ساخته شده باشد، بسیار مقرون به صرفه تر است. این موارد برای هدیه دادن بسیار مناسب هستند. توجه داشته باشید که عوامل دیگری مانند وجود نگین و سنگ در آویز و دستبند طلا بر قیمت آن می افزاید. هر چه نمونه ارائه شده دارای ظریف کاری و تراشکاری بیشتری باشد، اجرت آن بالا رفته و گران تر است.

نحوه خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه اسفند

امروزه روش های خرید مختلفی برای تهیه اقلام مورد نیاز مردم وجود دارد. انتخاب نوع روش خرید به شرایط افراد بستگی دارد. به عنوان مثال خانم ها به دلیل وقت آزاد تری که دارند به گشت و گذار در بازار و خرید حضوری علاقه بیشتری نشان می دهند. در مقابل آقایان برای صرفه جویی در وقت و انرژی خرید آنلاین یا اینترنتی را می پسندند. البته هر یک از این روش ها مزیت های خاص خود را دارند. در خرید حضوری امکان بررسی طلا با نماد ماه اسفند از نزدیک امکان پذیر است. در مقابل در روش اینترنتی امکان مشاهده انواع بیشتری از نمونه‌های این زیور آلات فراهم می شود.