این روزها موضوعاتی درباره سمبل و علامت های ماه تولد بیشتر به گوش می رسد. امروزه بکارگیری این نمادها در صنعت مد جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. زیورآلاتی از قبیل دستبند و آویز طلا وسایلی هستند که برای نشان دادن نماد ماه تولد بسیار مناسب می باشند. این نمادها که زودیاک نام دارند دارای منشا یونانی هستند. در این مقاله قصد معرفی نماد ماه خرداد و بکارگیری آن در اکسسوری های مختلفی مانند دستبند و آویز طلا را داریم. سمبل ماه خرداد دوقلوها است. خانم ها و آقایان زیادی هستند که علاقه دارند نماد ماه تولد خود را همراه داشته باشند. در این مقاله به متولدین خرداد کمک می کنیم که یک دستبند و آویز طلا با نماد دو قلوها متناسب با استایل خود انتخاب کنند.

دستبند و آویز طلا با نماد خرداد

 دستبند و آویز طلا با نماد ماه خرداد

سمبل و نماد ماه تولد خرداد را می توان لوگو نامید. علامت یا نماد ماه تولد خرداد را می توان در قالب یک لوگو برای بکارگیری در دستبند و آویز طلا طراحی کرد. دستبند و آویز طلا با نماد خرداد امروزه به یکی از اکسسوری های جذاب و پرطرفدار در بین متولدین خرداد تبدیل شده است.

بیشتر افراد به همراه داشتن نماد ماه تولد خود را خوش یمن می دانند. استفاده از دستبند و آویز طلا با نماد ماه خرداد بیشتر در بین آقایان و خانم های جوان رایج است. انواع مختلفی از دستبند و آویز طلا با نمادهای مختلف ماه تولد تولید و در بازار عرضه می شوند. دستبند و آویز طلا برای استفاده آقایان و بانوان به صورت استفاده مداوم و روزانه، استفاده شخصی و حتی هدیه دادن برای متولدین این ماه بهترین گزینه می باشد. به متولدین خرداد توصیه می کنیم که اگر در انتخاب یک اکسسوری مناسب استایل خود طبق مد روز دچار سردرگمی هستید، داشتن یک دستبند یا آویز طلا با نماد ماه خرداد به شما کمک خواهد کرد.

ویژگی های دستبند و آویز طلا با نماد خرداد

دستبند طلا با نماد ماه خرداد از یک قاب طلا به همراه لوگوی ماه خرداد که به شکل دو پیکر می باشد طراحی شده است. در مدل های به روز دستبند طلا با نماد ماه خرداد بیشتر از دستبند های مهره ای و چرمی استفاده می شود تا قیمت مقرون به صرفه تری نیز داشته باشد.

دستبند های مهره برای استفاده خانم ها و در بندهای چرمی بیشتر برای استفاده آقایان گزینه مناسب تری است. دستبند طلا ماه تولد خرداد درمدل مهره ای ظاهری بسیار زیبا و شیک دارد. این نوع دستبند از یک لوگوی ماه تولد خرداد به همراه سنگ های رنگی تشکیل شده که زیبایی آن را دو چندان می کند.

در ساخت آویز طلا با نماد ماه خرداد نیز از یک پلاک طلا که نماد ماه خرداد بر روی آن حک شده به همراه یک زنجیر طلا یا زنجیر مهره ای استفاده می شود. در بیشتر مواقع نماد ماه خرداد به شکل طلاکوب بر روی آویز یا پلاک قرار داده می شود تا قیمت مناسب تری داشته باشد. آویز طلا به همراه زنجیر طلا برای استفاده خانم ها و آویزهای مهره ای و سنگی برای آقایان رایج تر است.

قیمت دستبند و آویز طلا با نماد ماه خرداد

با توجه به مدل ها و طرح های مختلفی که در ساخت دستبند و آویز طلا با نماد خرداد به کار برده می شود، قیمت این زیورآلات در رنج های مختلفی در بازار به فروش می رسد. در انتخاب یک دستبند و آویز طلا با نماد ماه خرداد از نظر قیمت و پرداخت هزینه هیچگونه نگرانی نداشته باشید. این نوع زیورآلات برای تمام اقشار جامعه با شرایط اقتصادی مختلف مناسب هستند.

کافی است با در نظر گرفتن بودجه خود نسبت به انتخاب مدل و طرح دستبند یا آویز طلا با نماد ماه خرداد اقدام کنید. قیمت دستبند آویز طلا با نماد خرداد به مدل انتخابی شما بستگی دارد. اگر هدف شما خرید هدیه و کادو است باید از انواع دستبند و آویز طلا با لوگوی طلاکوب که بند و زنجیر مهره ای یا چرمی دارند، انتخاب کنید. این مدل به دلیل بکار بردن طلای کمتر قیمت پایین تری نیز دارد. در واقع می توان گفت قیمت دستبند و آویز طلا با نماد ماه خرداد به میزان طلای به کار گرفته شده در ساخت آن بستگی دارد. در دستبندها و آویزهای تماماً طلا، اجرت نیز بر قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارد.

چگونگی خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه خرداد

روش های مختلفی برای خرید زیورآلات با نماد ماه خرداد وجود دارد. در بین این روش ها مراجعه حضوری به بازار بیشتر مورد توجه خانم ها قرار دارد. گاهی افراد به دلیل ضیق وقت و برای جلوگیری از صرف انرژی اقدام به خرید اینترنتی می کنند. مزیت خرید اینترنتی نسبت به سایر روش ها این است که شما می توانید تمام مدل های موجود دستبند و آویز طلا با نماد ماه خرداد را به راحتی مشاهده کرده و بررسی کنید. اگر طرح، رنگ و مدل خاصی در نظر دارید که از طریق دو روش قبل موفق به پیدا کردن آن نشده اید، می توانید مدل انتخابی خود را برای ساخت به طلاسازان سفارش دهید.