هر یک از ماه ها دارای یک نماد یا نشان یونانی می باشند که به آن زودیاک می گویند. افراد بر این باورند که همراه داشتن نشان ماه تولد هر شخص در قالب یک دستبند یا آویز طلا برایشان نشانه شانس می باشد و خوش یمن است. نماد یا سمبل ماه تیر حیوان خرچنگ می باشد. این نماد به صورت لوگو در زیورآلات مختلفی مانند دستبند و آویز طلا قابل کاربرد است. به دلیل اینکه صنعت مد استفاده از انواع زیورآلات طلا با نماد ماه تولد را گسترش داده، امروزه این زیورآلات مورد توجه افراد مختلفی قرار گرفته و طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای آشنایی بیشتر با این نوع اکسسوری ها و ویژگی های آن ها تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

دستبند طلا با نماد تیر

 دستبند و آویز طلا با نماد ماه تیر

روش های مختلفی برای دستیابی به نمادهای مختلف ماه تولد وجود دارد. خانم ها اغلب طرفدار خرید طلا و جواهر با نماد ماه تولد خود هستند. در این میان دستبند و آویز طلا با نماد تیر طرفداران زیادی در بین متولدین این ماه دارد. امروزه انواع دستبند های طلای مهره ای و چرمی با نماد یونانی ماه تیر به شکل خرچنگ تهیه و تولید می شود. به دلیل مد شدن استفاده از این نوع اکسسوری های خاص، در بازار به راحتی در دسترس مشتریان قرار دارند. به کارگیری خلاقیت های جدید در تهیه و طراحی دستبند و آویز طلا با نماد ماه تیر باعث جلب توجه مشتریان شده و استفاده از این مدل زیورآلات را گسترش داده است. دستبند و آویز طلا با نماد تیرماه دارای ویژگی هایی است که استفاده از آن را برای بانوان و آقایان ممکن می سازد. این زیور آلات در سبک ها و شکل های مختلف طراحی و تهیه می شوند.

ویژگی های دستبند و آویز طلا با نماد ماه تیر

زیورآلاتی که با نماد ماه های تولد طراحی می شوند دارای یکسری ویژگی های منحصر به فرد هستند. این ویژگی ها آنها را از سایر زیورآلات کلاسیک جدا می کند.

می توان گفت طلا و جواهراتی مانند دستبند و آویز طلا که در آن نماد ماه های تولد به کار رفته شده سبکی مدرن داشته و امروزی تر می باشند. ویژگی های مهم دستبند و آویز طلا با نماد ماه تیر به روز بودن آن ها طبق صنعت مد و فشن است. دستبند و آویز طلایی که نماد ماه تیر در آن به کار گرفته شده است هم برای آقایان و هم بانوان قابل استفاده می باشد.

در طراحی این نوع زیور آلات معمولاً از لوگوی نماد خرچنگ به شکل طلاکوب بهره گرفته می شود که قیمت پایین تری نیز داشته و مقرون به صرفه است. از ویژگی های مهم این مدل اکسسوری ها قابلیت ست کردن آنها با سایر زیورآلات است. کافیست کمی خلاقیت و سلیقه به خرج دهید تا یک استایل شیک برای خود ایجاد کنید.

انواع دستبند و آویز طلا با نماد ماه تیر

زیورآلاتی که با نماد ماه تیر طراحی می شوند، انواع و اقسام مختلفی دارند. برای انتخاب این نوع اکسسوری ها سلیقه حرف اول را می زند. دستبند و آویز طلا با نماد ماه تیر در انواع رسمی و اسپرت ساخته و به بازار عرضه می شود. نوع رسمی آن بیشتر برای استفاده در مهمانی ها و مجالس مناسب است. در طراحی مدل رسمی یا مجلسی دستبند طلا با نماد تیر ظرافت خاصی وجود دارد که بیشتر برای استفاده بانوان مناسب است. نوع اسپرت این دستبند ها بیشتر از مهره و چرم ساخته می شود که برای استفاده آقایان گزینه مناسب تری می باشد. نماد خرچنگ دستبند و آویز طلا می تواند تماماً از طلا ساخته شود و یا به صورت ورقه ای بسیار نازک از طلا در یک قاب طلا قرار گرفته شده باشد.

دستبند طلا با نماد تیر

قیمت دستبند و آویز طلا با نماد تیر

قیمت نهایی طلا به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. مقدار طلای استفاده شده جهت ساخت نماد ماه تیر در دستبند و آویز طلا عامل مهم در تعیین قیمت نهایی آن است. اگر بودجه کمی برای خرید یک دستبند یا آویز طلا با نماد تیر در نظر گرفته اید، بهتر است مدلی انتخاب کنید که در ساخت نماد خرچنگ طلای کم تری به کار رفته شده باشد. مدل طلاکوب بهترین گزینه در این شرایط است.

عیار طلای به کار رفته در این نوع زیورآلات عامل دیگری در تعیین قیمت می باشد. اگر دستبند و آویز طلا تماماً از طلا ساخته شده باشد و ظریف کاری و تراشکاری داشته باشد، اجرت این کار بالا رفته و بر قیمت آن تاثیر گذار است.

 نحوه خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه تیر

امروزه به دلیل همه گیر شدن استفاده از اکسسوری هایی که نماد تولد افراد در آن به کار رفته شده است، این نوع زیورآلات به راحتی در بازار قابل دسترسی می باشند. با کمی گشت و گذار در فروشگاه ها و بازار طلافروشان می توانید آویز و دستبند طلای مورد نظر خود را پیدا کنید. برای صرفه جویی در وقت و انرژی می توانید به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کرده و مدل های بیشتری از دستبند و آویز طلای تیر را مشاهده کنید. در این روش می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی برای خرید اقدام نمایید.