پیدایش نماد و نشان ماه های مختلف به گذشتگان دور باز می گردد. ایجاد یک نماد بر اساس طرح های یونانی که دارای منشأ طالع بینی است زودیاک نام گرفته و به سمبل اختصاصی برای ماه ها تبدیل شده است. نشان ماه دی حیوان بز می باشد. سمبل بز بر اساس ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی متولدین دی ماه طراحی شده است. نشان ماه تولد دی تنها یک طرح و نقش نیست بلکه دارای مفاهیم ویژه نیز می باشد.دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی Gold bracelet with the symbol of January

در سال های اخیر آشنایی افراد با این نماد ها بیشتر شده و استفاده از آن در موارد مختلف گسترش پیدا کرده است. جالب است بدانید که زودیاک به صنعت طلا و جواهر نیز ورود یافته و انقلابی جدید در طراحی طلا ایجاد کرده است. در ادامه مقاله بکارگیری نشان حیوان بز را در زیورآلات مختلفی همچون دستبند و آویز طلا با نماد دی ماه بررسی خواهیم کرد.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی

مد و فشن هر ساله نقش مهمی در تیپ و استایل افراد ایفا می کند. همچنین تاثیر زیادی در طراحی تولید شرکت ها و صنایع مختلف دارد. امروزه بکارگیری سمبل و نماد ماه تولد در صنعت مد و فشن گسترش یافته است. همین امر باعث پیروی صنایع مختلفی از جمله طلا و جواهر از این موضوع شده است.

بهترین و مناسب ترین زیورآلات جهت بکارگیری نماد ماه تولد دی، دستبند و آویز طلا می باشد زیرا از اقلام مورد علاقه بسیاری از بانوان است.

پیشنهاد ما برای متولدین دی ماه که تمایل دارند نماد ماه تولد خود را در قالب یک اکسسوری مورد استفاده قرار دهند، انتخاب یک دستبند یا آویز طلا با نماد ماه دی است. گروه دیگری از متولدین دی ماه نیز که همواره در تلاش هستند طبق مد روز باشند، می توانند نشان حیوان بز را به همراه یک دستبند یا آویز طلا مورد استفاده قرار دهند.

ورود سبک آرم و لوگو در طلا و جواهر اتفاقی جدید است که به این زودی ها قدیمی نخواهد شد، پس با خیال راحت نسبت به خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی اقدام نمایید. بکارگیری این سبک خاص سبب ایجاد اکسسوری هایی با ویژگی های منحصر به فرد می شود.

ویژگی های دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی

 با انتخاب دستبند و آویز طلا با نماد دی ماه به شکلی خاص و تک در مهمانی ها بدرخشید. این مدل زیورآلات به راحتی با یک انگشتر یا یک جفت گوشواره قابل ست شدن هستند. اگر به دنبال یک اکسسوری مناسب برای استفاده مداوم می باشید، بی شک دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی بهترین گزینه برای شما است. این مدل زیورآلات در مدل های گوناگون طراحی و تولید می شوند و برای تمام سنین با هر سلیقه مناسب هستند. آویز و دستبند طلا با نماد بز یک کادوی زیبا، ارزشمند و از طرفی مقرون به صرفه برای متولدین دی ماه می باشد.

انواع دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی

طراحی تولید طلا و جواهر با استفاده از لوگو و آرم های ماه تولد بگونه ای است که امکان ایجاد مدل های مختلف را فراهم کرده است. انتخاب نوع و مدل دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی به سلیقه افراد بستگی دارد. تنها کافیست قبل از خرید این نوع زیورآلات کاربرد آن را مشخص کرده سپس نسبت به انتخاب آن اقدام کنید.

رایج ترین نمونه موجود از دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی که بیشتر مورد استفاده خانم ها قرار میگیرد، تماماً از طلا ساخته شده است. مدل های چرمی، مهره ای و سنگی نیز بیشتر برای آقایان مناسب هستند. طراحی دستبند و آویز طلا ماه دی با استفاده از سنگ و نگین های قیمتی از دیگر انواع این مدل است. لازم به ذکر است که نمونه های طلاکوب از مدل های مقرون به صرفه تر می باشند که برای هدیه دادن مناسب هستند.

قیمت دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی

پارامترهای تعیین قیمت طلا و جواهر متعدد هستند. وزن طلای بکار رفته در ساخت دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی بیشتر از هر عامل دیگری در قیمت دخیل است. برای کاهش هزینه می توانید از مدل های طلاکوب در دستبند چرمی یا آویز طلاکوب همراه با یک زنجیر مهره ای، انتخاب نمایید.

عیار طلای بکار رفته در دستبند و آویز طلا با نشان دی ماه نیز از پارامترهای مهم دیگر در تعیین قیمت است. هرچه عیار طلا بالاتر باشد، قیمت نیز گرانتر می شود. استفاده از ظریفکاری، نگین کاری و تراشکاری در ساخت این زیورآلات باعث افزایش اُجرت می شوند که مستقیما بر قیمت فروش تاثیرگذار است.

نحوه خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی

امروزه با وجود تعدد روش های خرید، خریدکردن به امری ساده و عادی برای افراد تبدیل شده است. روش حضوری از طریق مراجعه به بازار، فروشگاه ها و طلافروشی ها در جهت خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه دی برای خانم های علاقه مند به خرید، روشی متداول است. این روش مزایا و معایب خاص خود را دارد. برای گروه دیگری از افراد در جهت صرفه جویی در وقت و انرژی، روش خرید اینترنتی طراحی شده که امروزه مورد استقبال و استفاده زیاد قرار گرفته است. در این روش امکان مشاهده عکس از مدل های گوناگون دستبند و آویز طلا با نشان دی ماه وجود دارد.