بر اساس طالع بینی و علم اخترشناسی یکسری الگو و نماد برای هر یک از ماه های تولد به وجود آمده است. این سمبل ها نوعی لوگو هستند که مفاهیم گسترده ای را در خود جای داده اند. این نمادها به بررسی ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی متولدین مربوط به خود می پردازند. نام این سمبل زودیاک است و منشاء یونانی دارد.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه بهمن

نشان ماه تولد بهمن به شکل یک مرد و دلو طراحی شده است. دلو آبریزی است که در دست نشان مرد قرار داده شده است. افراد زیادی به تاثیر پذیری از این نمادها بر اساس طالع بینی اعتقاد دارند. امروزه استفاده و کاربرد نشان ماه های مختلف گستردگی بیشتری پیدا کرده زیرا اطلاع افراد از منشاء و نمونه های مختلف این نشان ها بیشتر شده است. جوانان به خوش یمن بودن نشان ماه تولد خود اعتقاد یافته و علاقه دارند که نماد ماه تولد خود را به همراه داشته باشند. متولدین ماه بهمن به راحتی می توانند نماد مرد و دلو را در قالب یک آویز و دستبند طلا با خود همراه کنند.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه بهمن

گسترش و همه گیر شدن استفاده از سمبل ماه های تولد، این علامت مخصوص را به صنعت مد و فشن وارد و در واقع به مد روز تبدیل کرده است. از اقلام پرمصرفی که می‌توان نشان ماه ها را در آن به کار برد دستبند و آویز طلا است. دستبند و آویز طلا با نشان ماه بهمن پرطرفدار و مورد علاقه متولدین این ماه به خصوص در گروه بانوان می باشد. از طرفی سهولت به کارگیری این لوگو در این نوع زیورآلات باعث شده که سلیقه افراد به سمت دستبند و آویز طلا با نماد ماه بهمن بیشتر باشد.

امروزه افراد به خصوص بانوان به پیروی از مد گرایش زیادی دارند. توصیه ما به این دسته از افراد استفاده از دستبند و آویز طلا با علامت مخصوص ماه تولد خودشان است. علاوه بر خانم ها گروه زیادی از آقایان نیز به استفاده از اکسسوری های متناسب با ماه تولد خود ترغیب شده اند. آقایان جوان نیز می توانند از یک دستبند به عنوان نماد ماه تولد خود استفاده کنند. برای آقایان جوان متولد ماه بهمن یک دستبند چرمی به همراه لوگوی طلاکوب بهمن ماه بهترین گزینه است.

ویژگی دستبند و آویز طلا با نماد ماه بهمن

ورود نماد و سمبل زودیاک به صنعت مد و صنعت طلا سازی ویژگی های جدید و منحصر به فردی را ایجاد کرده است. بکارگیری نشان و نماد ماه تولد به شکل های مختلف در ساخت اکسسوری ها و زیورآلات سبب به وجود آمدن ویژگی های خاصی شده است.

استفاده از یک دستبند و آویز طلا با نشان ماه بهمن یک استایل تک و چشمگیر به وجود می آورد. اگر به دنبال یک اکسسوری جدید و متفاوت هستید بدون شک انتخاب یک دستبند یا آویز طلا با نماد بهمن ماه بهترین گزینه است.

از ویژگی های مهم این مدل زیورآلات هماهنگی و ست کردن راحت آنها با سایر اکسسوری ها و زیورآلات می باشد. شما به راحتی می توانید آویز یا دستبند طلای خود را با یک جفت گوشواره یا انگشتر نماد بهمن ماه ست کنید.

از دیگر ویژگی های مهم این زیورالات مقرون به صرفه بودن آنها است. شما به راحتی می توانید با انتخاب یکسری مدل های خاص از دستبند و آویز طلا هزینه خرید را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید.

بدون شک یک آویز یا دستبند طلا با علامت مرد و دلو می‌تواند یک سوپرایز عالی به عنوان کادوی تولد برای متولدین این ماه باشد. سمبل خاص هر ماه ویژگی هایی دارد که سبب افزایش حس اعتماد به نفس در شما خواهد شد. این نوع اکسسوری ها برای استفاده مداوم و روزانه فوق العاده با کیفیت می باشند.

انواع دستبند و آویز طلا با نماد ماه بهمن

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در صنعت طلاسازی و وجود دستگاه های مختلف طلاساز در کنار طراحان حرفه‌ای طلا می توانید به راحتی به مدل مد نظر خود دست پیدا کنید. طراحی طلا در زمینه ساخت و تولید انواع مدل های زیورآلات طلا با نشان ماه تولد فعالیت گسترده‌ای دارد، به طوری که می توانید در همه طلافروشی ها شاهد نمونه های گوناگونی از دستبند و آویز طلا با علامت مخصوص هر ماه باشید.

در حال حاضر دستبند و آویز طلا با نشان ماه بهمن در دو نمونه زنانه و مردانه طراحی و به بازار عرضه می‌شود. مدل های زنانه معمولا تماما طلا، ظریف و نگین کاری شده می باشند. در نمونه‌های مردانه دستبند های چرمی و گردنبند های مهره ‌ای با نماد طلاکوب به کار گرفته می‌شود که قیمت مناسب تری نیز دارند. لازم به ذکر است که این نمونه ها به شکل اسپرت بوده و قابل استفاده برای بانوان جوان نیز می باشند. مدل هایی از دستبند و آویز طلا با نشان ماه بهمن که در آن سنگ های قیمتی و نگین های اصل به کار رفته شده است، برای خانم ها میانسال توصیه می شود.

نحوه خرید دستبند و آویز طلا با نماد ماه بهمن

بعد از اینکه شرایط اقتصادی و بودجه خود را در نظر گرفتید می توانید نسبت به خرید آویز طلا با نماد ماه بهمن اقدام نمایید. روش‌های مختلفی برای خرید وجود دارد که در این میان خانم ها بیشتر به خرید حضوری علاقه نشان می‌دهند. مراجعه به طلافروشی ها و انتخاب طرح و مدل مد نظر خود از بین نمونه های موجود روش سنتی برای خرید طلا است. امروزه خرید آنلاین طرفداران زیادی دارد. البته مزیت های این روش مانند سهولت در خرید و صرفه جویی در وقت و انرژی باعث شده که افراد به خرید اینترنتی روی بیاورند. در این روش همچنین امکان مشاهده نمونه های بیشتر از دستبند و آویز طلا با نماد بهمن ماه وجود دارد.