هر یک از ماه های تولد دارای یک نماد و سمبل ویژه ای می باشند که هر کدام مفهوم خاص خود را دارند. این نمادها منشاء یونانی دارند و پیدایش آنها به هزاران سال پیش باز می گردد. خلق هر یک از این سمبل ها از طریق ترکیب ویژگی های اخلاقی متولدین ماه ها با صورت فلکی مخصوص آنها صورت میگیرد. امروزه صنعت مد و فشن از این نمادها به طور گسترده استفاده می کند. 

دستبند و آویز طلا با نماد مرداد

بکارگیری هریک از این نماد ها جایگاه خاصی در تهیه و ساخت زیورآلات و جواهرات پیدا کرده است. امکان بکارگیری طرح و مدل هر یک از این نمادها در ساخت زیورآلاتی مانند دستبند و آویز طلا، گردنبند، جاکلیدی و ... وجود دارد. در این مقاله قصد داریم نحوه بکارگیری نماد ماه تولد مرداد را در ساخت دستبند و آویز طلا بیان کنیم و شما را با ویژگی ها و انواع مدل های آن آشنا نماییم.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه مرداد

حیوان شیر نماد ماه مرداد است. متولدین مرداد ماه می توانند از زیورآلاتی که دارای نماد شیر است استفاده کنند. دستبند و آویز طلا با نماد مرداد به یک سبک خاص در ایجاد اکسسوری تبدیل شده است. با توجه به ورود این سبک به صنعت مد، متولدین این ماه به راحتی می توانند مدل دلخواه دستبند و آویز طلا با نماد مرداد را تهیه نمایند. این مدل زیورآلات علاوه بر اینکه همواره به روز هستند و زیبایی ظاهری خاصی ایجاد می کنند، مفاهیم مختص ماه مرداد را دربرگرفته و می توانند بهترین گزینه به عنوان هدیه تولد برای متولدین این ماه باشند. به علاوه قابل انتخاب برای سایر مناسبت ها نیز هستند. مزیت زیوآلاتی در این سبک این است که برای تمام سنین، مناسب استفاده می باشند.

ویژگی های دستبند و آویز طلا با نماد ماه مرداد

استفاده از نماد و سمبل ماه های تولد در ساخت زیور آلات، سبک جدیدی در صنعت طلاسازی وارد کرده و ویژگی های جدیدی را بوجود آورده است. دستبند و آویز طلا با نماد مرداد تمام سلیقه ها را پوشش می دهد. به علاوه قابل استفاده برای آقایان نیز هست.

همچنین به دلیل طراحی شیک و ساده برای استفاده مداوم و روزانه بهترین گزینه بشمار می رود.

دستبند و آویز طلا با نماد مرداد دست شما را برای انتخاب دیگر زیوآلات باز گذاشته و شما را محدود به انتخاب مدلی خاص نمی کند، زیرا به راحتی قابل ست و هماهنگی با سایر اکسسوری ها می باشند. به همراه داشتن یک دستبند یا آویز طلا که نماد مرداد ماه در آن نمایان است، تیپ و استایلی به روز و خاص برای جوانان ایجاد می کند. همین امر سبب شده تا این مدل زیوآلات محبوبیت زیادی در بین خانم ها و آقایان جوان داشته باشد.

انواع دستبند و آویز طلا با نماد مرداد

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته موجود در صنعت طلاسازی ساخت مدل های مختلف دستبند و آویز طلا با نماد مرداد به راحتی امکان پذیر می باشد. انواع زیورآلات طلا با نماد ماه مرداد برای استفاده خانم ها و آقایان در بازار موجود می باشد. دستبند هایی با طراحی تماماً طلا از نماد مرداد ماه برای خانم های جوان بسیار مناسب است. دستبندهای چرمی که نماد ماه مرداد به شکل طلاکوب در آنها بکار برده شده بیشتر برای استفاده آقایان گزینه مناسبی است. بکارگیری نماد طلای مرداد ماه در جواهرات و در کنار نگین ها و سنگ های قیمتی نیز جلوه زیبایی ایجاد کرده و بیشتر بران بانوان مناسب می باشد. در مجموع انتخاب مدل و نوع دستبند و آویز طلا با نماد مرداد به سلیقه شخصی افراد بستگی دارد.

قیمت دستبند و آویز طلا با نماد مرداد

با توجه به بی ثباتی قیمت در بازار طلا نمی توان قیمت مشخصی برای طلا و جواهر تعیین کرد. قیمت نهایی خرید دستبند و آویز طلا با نماد مرداد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در واقع عواملی همچون وزن، عیار، اُجرت و .... بر قیمت دستبند و آویز طلا تاثیرگذار هستند.

هرچه وزن و عیار زیورآلات سنگین تر و بالاتر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. مقدار اُجرت نیز به طراحی دستبند و آویز طلا بستگی دارد. وجود ظریف کاری و تراشکاری در این اقلام قیمت آنها را افزایش می دهد.

نحوه خرید دستبند و آویز طلا با نماد مرداد

امروزه برای افزایش سهولت و امنیت بیشتر در امر خرید طلا و جواهر راه های مختلفی وجود دارد. خرید اینترنتی راحت ترین روش خرید دستبند و آویز طلا با نماد مرداد است.

در این روش امکان مشاهده تمام مدل ها و نمونه های آویز و دستبند طلا وجود دارد و شما با گزینه های مختلف و متعددی برای انتخاب رو به رو هستید. فقط کافیست دقت داشته باشید از طریق سایت های معتبر اقدام به خرید آنلاین نمایید. مراجعه به طلافروشی ها روش دیگری برای خرید آویز و دستبند طلا است. خرید حضوری مزیت های خاص خود را دارد و مطمئن ترین گزینه برای دسترسی به زیورآلات است.

اگر موفق به یافتن مدل مد نظر خود به دو روش قبل نشده اید، می توانید طرح آویز و دستبند مورد علاقه خود را با نماد ماه مرداد برای ساخت به طلاسازان سفارش دهید.