زیورآلات با نماد ماه تولد

هر یک از ماه های شمسی دارای یک نماد و علامت مخصوص به خود می باشند. امروزه در صنعت مد و طلا و جواهر از سمبل ماه ها به طور گسترده استفاده می شود. این نمادها جایگاه ویژه ای در ساخت زیورآلات از جمله دستبند و آویز طلا و ... پیدا کرده اند. جالب است بدانید که نماد و سمبل هر ماه ترکیبی از صورت فلکی به همراه یکسری از خصوصیات اخلاقی متولدین آن ماه می باشد. افراد زیادی بخصوص خانم های جوان علاقه دارند که طبق مد نماد ماه تولد خود را در قالب یک دستبند یا آویز طلا با خود به همراه داشته باشند.نماد ماه فروردین

در این مقاله قصد داریم به بررسی نشان ماه تولد فروردین و استفاده از نماد فروردین در زیورآلاتی مانند دستبند و آویز طلا بپردازیم. اگر قصد خرید دستبند و آویز طلا را دارید و در مدل و طرح انتخابی خود دچار سردرگمی شده اید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. پیشنهاد ما انتخاب یک دستبند یا آویز طلا با نماد ماه تولد خودتان است.

دستبند و آویز طلا با نماد ماه فروردین

نماد و سمبل ماه فروردین حیوانی با نام قوچ است. در ساخت دستبند و آویز طلا با نماد ماه فروردین از شکل حیوان قوچ الهام گرفته می شود. این مدل دستبند و آویز طلا تنها مخصوص متولدین ماه فروردین می باشد. طراحی های متنوعی از دستبند و آویز طلا با نماد ماه فروردین وجود دارد. امروزه دستبند طلا با نماد ماه فروردین برای استفاده آقایان نیز طراحی و تولید می شود. به دلیل استقبال گسترده آقایان و خانم ها از زیورآلاتی با نماد ماه های مختلف، بازار نیز اقدام به عرضه گسترده این نوع محصولات کرده است، به طوری که به راحتی دستبند و آویز طلا با نماد ماه فروردین را در هر یک از طلا فروشی ها می توانید پیدا کنید.

بررسی دستبند و آویز طلا با نماد ماه فروردین

از جمله زیورآلات پرطرفدار و پرکاربرد توسط خانم ها می توان به دستبند و آویز طلا اشاره کرد. برای به کار بردن نماد ماه فروردین در زیورالات، دستبند و آویز طلا بهترین گزینه است، چون بیشترین استفاده را دارد. دستبند طلا با نماد ماه فروردین حتی توسط آقایان جوان نیز مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران خاص خود را دارد. دستبند و آویز طلا با نماد ماه فروردین می تواند تماماً از طلا ساخته شود یا تنها در قسمت خاصی از آن طلا بکار برده شود. این به سلیقه شخصی افراد و میزان بودجه ای که برای خرید دستبند و آویز طلا در نظر گرفته اند، بستگی دارد. دستبند و آویز طلا با نماد فروردین هدیه ای مناسب برای متولدین این ماه است. اگر به دنبال خرید هدیه ای با ارزش و در عین حال با قیمت مناسب برای متولدین این ماه هستید، بی شک بهترین گزینه انتخاب یک دستبند یا آویز طلا با نماد ماه فروردین می باشد.

تفاوت دستبند و آویز زنانه و مردانه با نماد فروردین

بدون شک در اقلامی مانند دستبند و آویز تفاوت هایی برای استفاده بانوان و آقایان وجود دارد. در ساخت دستبند طلا مردانه با نماد ماه فروردین بیشتر از چرم استفاده می شود.

دسته دستبند مردانه از چرم و تنها نماد ماه فروردین به صورت طلاکوب ساخته شده و به هم متصل می شوند. در نوع زنانه تمامی قسمت های دستبند می‌تواند از طلا باشد. خانم ها استفاده بهتری از آویز طلا دارند. برای خانم ها یک آویز طلا با نماد فروردین به راحتی می تواند به همراه یک زنجیر به عنوان گردنبند مورد استفاده قرار بگیرد.

اما آقایان به دلیل محدودیت استفاده از آویز طلا می توانند آویز طلا نماد فروردین را به دستبند خود متصل کنند. مدل دستبند و آویزی که برای بانوان طراحی شده تفاوت های زیادی با مدل مردان دارد. در دستبند و آویز زنانه با نماد فروردین امکان استفاده از نگین و سنگ های تزیینی وجود دارد که برای مدل مردانه مناسب نیست.

قیمت دستبند و آویز طلا با نماد فروردین

قیمت دستبند و آویز طلایی که نماد فروردین در آن به کار برده شده به عوامل مختلفی بستگی دارد.

مدل دستبند و آویز طلا با نماد فروردین در قیمت آن موثر است. اگر تمامی دستبند و آویز به همراه نماد از طلا ساخته شده باشد، شما باید هزینه زیادی بپردازید. در دستبند و آویز هایی که تنها نماد ماه فروردین از طلا به صورت طلاکوب ساخته شده، قیمت بسیار کاهش پیدا می کند. امروزه به دلیل قیمت بالای طلا، برای استفاده از نماد ماه فروردین آن را به صورت طلا کوب در دستبند هایی از جنس چرم و انیکس سفارش می دهند. عیار طلای بکار رفته شده در ساخت نماد نیز بر قیمت محصول تاثیر دارد. معمولاً برای ساخت سمبل ماه ها و استفاده از آن به عنوان دستبند و آویز از طلای ۱۸ عیار استفاده می کنند که قیمت پایین تری نسبت به طلای ۲۴ عیار دارد.