پلاک طلا بچه گانه

در میان طلا و جواهر موجود در بازار، زیورآلات بچه گانه نیز در طرح و شکل های کودکانه با رنگ های متنوع وجود دارد. در میان قطعات مختلف طلا، پلاک طلا بچه گانه پر کاربرد ترین نوع از زیورآلات بچه گانه محسوب می شود. از همان بدو تولد خرید پلاک طلا بچه گانه در طرح نوشته''و ان یکاد''مرسوم است. پلاک طلا بچه گانه برای هدیه به کودکان نیز از زیورآلات پرطرفدار است. در خرید پلاک طلا بچه گانه برای کودکان نکاتی وجود دارد که لازم است رعایت شود. در ادامه مطلب به بررسی کامل نکات و ویژگی های پلاک طلا بچه گانه خواهیم پرداخت.

پلاک طلا بچه گانه

پلاک طلا بچه گانه چه تفاوتی با مدل بزرگسال دارد

اصولا وسایل بچه گانه تفاوت های فاحشی با نوع بزرگسال دارند. پلاک طلا بچه گانه نیز به همین شکل است. تفاوت های زیادی که در پلاک طلا بچه گانه با نوع بزرگسال آن وحود دارد باعث وجود تمایز در بین این دو نوع زیور شده است. معمولا پلاک طلا بچه گانه از نظر سایز، قطعه بسیار کوچک بوده و وزن کمتری دارد. در مجموع سبک بودن پلاک طلا بچه گانه از ویژگی های مهم آن است.

پلاک طلا بچه گانه در شکل های کودکانه مانند گل، گربه، وان یکاد و دیگر اشکال بچه گانه ساخته می شود، حال آنکه مدل های بزرگسال اینگونه نیست و غالبا دارای سنگ های قیمتی سنگین وزن نیز هستند. هنگام استفاده پلاک طلا بچه گانه برای نوزادان هیچگاه از زنجیر برای آویزان کردن از گردن نوزاد استفاده نمی شود.

در این مورد از سنجاق های ریز طلایی برای نصب کردن پلاک طلا بچه گانه به لباس نوزاد استفاده می شود. این کار برای پلاک طلا در نوع بزرگسال اصلا مرسوم و جالب نیست. در ساخت پلاک طلا بچه گانه برعکس پلاک بزرگسال، از نگین و سنگ های قیمتی استفاده نمی شود. این امر برای حفظ جان کودک و همچنین جلوگیری از زیان احتمالی یا گم شدن نگین ها انجام می گیرد.

چه نوع طلایی در پلاک طلا بچه گانه به کار می رود

در ساخت پلاک طلا بچه گانه معمولا از طلای عیار ۱۸ استفاده می شود. طلای ۲4 عیار نرم تر بوده و مقاومت کمتری دارد، بنابراین برای ساخت پلاک طلا بچه گانه مناسب نیست. طلای ۱۰ عیار نیز وجود دارد که معمولا به دلیل وجود ناخالصی زیاد برای ساخت طلا ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال اگر به خرید پلاک طلا بچه گانه ۱۰ عیار تمایل دارید می توانید این نوع پلاک را برای ساخت به طلا سازان سفارش دهید. در ساخت پلاک طلا بچه گانه با وجود آلیاژ های مختلفی مانند مس، نقره، پلاتین و... رنگ های متنوعی مانند صورتی، سبز، سفید و قرمز ایجاد می کنند. این تنوع رنگی باعث جلب توجه کودکان می شود. طلای استفاده شده در تولید پلاک طلا بچه گانه اصولا بدون تراشکاری و ظریف کاری است. توجه داشته باشید که وجود تراشکاری برای پلاک طلا بچه گانه ممکن است باعث ایجاد زخم روی پوست و بدن کودک شما شود.

قیمت پلاک طلا بچه گانه

عوامل مختلفی در تعیین قیمت پلاک طلا بچه گانه نقش دارد. مهم ترین این عوامل وزن پلاک طلا بچه گانه است که معمولا سبک می باشد. بنابراین خرید پلاک طلا بچه گانه برای شما زیاد گران تمام نمی شود. عیار از عوامل دیگر تعیین کننده در قیمت پلاک طلا بچه گانه است. طلای ۲4 عیار گران تر از ۱۸ عیار می باشد. وجود تراشکاری و ظریف کاری روی پلاک طلا بچه گانه بر قیمت آن می افزاید. این نوع تغییرات بر سطح طلا در ساخت سبب افزایش اجرت و در نتیجه قیمت نهایی پلاک طلا بچه گانه می شود. اندازه و سایز نیز از عوامل دیگر تاثیر گذار بر قیمت پلاک طلا بچه گانه است. معمولا پلاک های طلا بچه گانه کوچکتر بوده بنابراین ارزان تر هستند. وجود نگین و سنگ در پلاک طلا بچه گانه نیز در افزایش قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

نکات مهم در خرید پلاک طلا بچه گانه

نکات ضروری و مهمی در مورد پلاک طلا بچه گانه وجود دارد که لازم است در هنگام انتخاب و خرید به آن ها توجه و دقت شود. پلاک طلا بچه گانه وسیله ای است که مستقیما با کودک و نوزاد شما در تماس است پس بررسی پلاک طلا بچه گانه در زمان خرید از هر نظری حائز اهمیت است. پیشنهاد می شود که ابتدا پلاک طلا بچه گانه را از نظر صاف و صیقلی بودن آن بررسی کرده سپس برای خرید اقدام نمایید. وجود گوشه های تیز و تراشکاری ممکن است به کودک یا نوزاد شما آسیب برساند. بهتر است پلاک طلا بچه گانه را از طرح های کودکانه انتخاب کنید. این کار سبب جلب نظر کودک شما شده و او را خوشحال خواهد کرد. در پایان خرید حتما فاکتور پلاک طلا بچه گانه را از فروشنده دریافت کرده و توجه کنید مشخصات قطعه طلای مورد نظر به درستی در آن ذکر شده باشد.

برای مشاهده سایر محصولات به صفحه اینستاگرام ما پیوندید