گوشواره طلا بچه گانه

طلا از جمله زیورآلاتی است که برای تمام سنین مورد استفاده قرار می گیرد. در این میان قطعاتی که برای کودکان خریداری می شود دارای ویژگی های خاصی است. گوشواره طلا بچه گانه از جمله زیور آلات مورد استفاده کودکان می باشد. همواره خرید برای کودکان دقت و حساسیت های ویژه ای را می طلبد. گوشواره طلا بچه گانه نیز از این امر مستثنی نیست. در ادامه به بررسی نکات و ویژگی های گوشواره طلا بچه گانه مناسب خواهیم پرداخت.

گوشواره طلا بچه گانه

مدل های مختلف گوشواره طلا بچه گانه

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دستگاه های طلاساز مدل های گوناگونی از گوشواره طلا بچه گانه در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته و به بازار عرضه می شود. انواع مختلفی از گوشواره طلا بچه گانه با ویژگی های مختلف مناسب برای تمام سنین را می توان در طلافروشی های معتبر پیدا کرد. از انواع مدل های گوشواره طلا بچه گانه می توان به گوشواره های میخی اشاره کرد. این نوع گوشواره طلا بچه گانه به صورت میخ در سوراخ گوش وارد شده و از عقب با پشت گوشواره نگه داشته و به اصطلاح میخ می شود. گوشواره قفل دار نوع دیگری از گوشواره طلا بچه گانه می باشد. به دلیل اینکه گوشواره طلا توسط کودکان مورد استفاده قرار می گیرد، نوع قفل اهمیت ویژه ای دارد. قفل گوشواره طلا بچه گانه باید به گونه ای باشد که در اثر کشیدن و برخورد دست کودک باز نشود. توجه داشته باشید که قفل گوشواره طلا بچه گانه مدل های گوناگونی دارد. بر اساس سلیقه و شرایط کودک خود بهترین نوع گوشواره طلا بچه گانه را انتخاب نمایید.

نوع طلای بکار رفته در گوشواره طلا بچه گانه

در تهیه و ساخت گوشواره طلا بچه گانه طلا های مختلف با ویژگی های متفاوتی به کار می رود. این تفاوت ها توسط دو ویژگی عیار و رنگ در گوشواره طلا بچه گانه ایجاد می شود. طلا های موجود در بازار معمولا ۱۸ عیار هستند. این نوع طلا به دلیل استحکام بیشتری که دارد برای ساخت گوشواره طلا بچه گانه مناسب تر است. طلای ۲4 عیار نوع دیگر طلای بکار رفته در ساخت گوشواره طلا بچه گانه است. حاصل این عمل تولید گوشواره ای نرم تر با استحکام کمتر و گران قیمت تر است. امروزه در ساخت قطعات طلا، از طلا هایی با رنگ های مختلف استفاده می کنند. این رنگ ها بسته به نوع آلیاژی که با طلا مخلوط می شود متفاوت است. طلای زرد، سفید و رزگلد از انواع رنگ های متعارف در ساخت گوشواره طلا بچه گانه هستند. رنگ سیاه، صورتی و سبز نیز از رنگ های دیگر می باشد.

نوع طراحی گوشواره طلا بچه گانه

معمولا در ساخت قطعات طلایی که برای کودکان تهیه می شود از طرح ها و نقش های کودکانه استفاده می شود. گوشواره طلا بچه گانه به شکل های مختلفی مانند گل و گربه برای بچه ها جذاب است و به راحتی پسند می شود. معمولا در طرح گوشواره طلا بچه گانه از نگین و سنگ های سنگین وزن استفاده نمی شود. گوشواره طلا بچه گانه قفل دار نیز معمولا به صورت ساده و رینگی، بدون تراشکاری و ظریف کاری تهیه می شود. در طراحی رنگ گوشواره طلا بچه گانه بیشتر از ترکیب چند رنگ صورتی، زرد، سفید و سبز در کنار هم به منظور افزایش جلب توجه کودک استفاده می شود.

چگونگی خرید گوشواره طلا بچه گانه

به منظور اقدام برای خرید گوشواره طلا بچه گانه راه های مختلفی وجود دارد. خرید حضوری از طلافروشی ها رایج ترین نوع خرید گوشواره طلا بچه گانه است. با گشت و گذار در فروشگاه ها و بازار طلافروشی ها، مدل گوشواره طلا بچه گانه مورد نظر خود را پیدا کرده و پس از در نظر داشتن ویژگی های آن اقدام به خرید نمایید. خرید اینترنتی راه دیگری برای خرید گوشواره طلا بچه گانه است. در این روش بصورت آنلاین عکس های موجود از طرح های مختلف گوشواره ها را می بینید و از میان آن ها مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می کنید. اگر با این دو روش موفق به یافت گوشواره مورد نظر خود نشدید می توانید مدل و طرح انتخابی را برای ساخت به طلاسازان سفارش دهید.

قیمت گوشواره طلا بچه گانه

طلا عنصری با ارزش است که امروزه خرید آن بودجه ای به نسبت بالا نیاز دارد. قیمت گوشواره طلا بچه گانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. گوشواره های بچه گانه معمولا سبک و ظریف بوده و وزن کمی دارند، بنابراین قیمت پایین تری نیز دارا می باشند. گوشواره طلا بچه گانه به دلیل سادگی معمولا اجرت کمی نیز دارد، همین دلیل باعث کاهش قیمت خرید آن می شود. گوشواره بچه گانه معمولا در سایز کوچک ساخته می شود، که یکی دیگر از عوامل ارزان قیمت تمام شدن گوشواره است.

در پایان می توان گفت گوشواره طلای بچه گانه به عنوان یکی از زیورآلات کودکانه باید به بهترین شکل ممکن انتخاب شوند. سعی کنید از نکاتی که در متن آورده شده حتما استفاده کنید.